Nacházíte se: Úvod - Služby a řemesla - Řemesla

 

Řemesla

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

elektro-hruda

Veškeré služby spojené s oborem elekro: projekty-montáže-opravy-revize, strukturovaná kabeláž, datové sítě i bezdrátové. Montáže alarmů včetn...

Na Vyhlídce 304, Vyšší Brod

elektro-hruda (pobočka Vyšší Brod)

Poskytujeme veškeré práce v elektrotechnice: - elektroprojekty - elektromontáže - opravy elektrických zařízení - revize elektrických instalací i hro...

Na Vyhlídce 304, Vyšší Brod

Zemní práce Filip Šinko

Provádím strojní zemní výkopové práce v okresu Český Krumlov jako jsou výkopy základů, terenní úpravy, zahrnování,přípravné práce pro stavby...

Zahradni 264, Větřní

Bohuslav Gallistl

Rekonstrukce bytů,domů, bytových jader, koupelen, kuchyní, výroba nábytku a vestavných skříní,služby hodinového manžela,pokládka zámkové dlažby, pokládka plovoucích podlah, linoleí, koberců

Třešnová 374, Cesky Krumlov

Stavební a výkopove prace Vladimir Širek

Provádim zemní a výkopové práce traktorbagrem,pásovym minirypadlem,kolovým nakladačem včetně odvozu zeminy.Dále provádim zednické a stavební prác...

Černá v Pošumaví 90, Černá v Pošumaví

Teldata

Dodávka a montáž zabezpečovací systémy EZS, požární systémy EPS, antény, přístupové systémy, domácí telefony. Slaboproudé systémy. Datové sítě. Servis slaboproudých zařízení.

Dolní Třebonín 223, Dolní Třebonín

Miroslav Maurer, stavebně řemeslné práce - obkladač

obkladačské práce

Frymburk 15, Frymburk

ACRAS studio Ing. Šárka Janurová

Zajišťujeme kompletní dokumentaci staveb pro všechny stupně stavebního řízení včetně fáze projekční přípravy zakázky. Pro stavby zajišťujeme ...

Nová Ves 28, Křemže

Zámečnictví - Huspek

Zámečnictví , kovo-výroba , stavby a přestavby jednoúčelových strojů zadejte do vyhledavače tento odkaz : http://www.zamecnictvi-kovo.webnode.cz/

5. května 318, Český Krumlov

Malířství a Natěračství M&M-Luboš Milis

Provádíme veškeré malířské a natěračské práce, při kterých používáme jen ty nejkvalitnější nátěrové hmoty a materiály těch nejlepších ...

Nový Doubek 204, Křemže

Malířství a natěračství M&M

Provádíme veškeré malířské a natěračské práce a kompletní uklidové služby...

Nový Doubek 204, Křemže

Zahradnictví Milan Havlis

Nabízíme Vám zahradnictví zaměřené na okrasné zahrady, hlavně na stálezelené listnáče a v létě kvetoucí dřeviny. Dále nabízíme speciality i rarity - žluté magnólie, letní stálezelené magnólie, mrazuvzdorné palmy, různobarevné cesmíny, velkolisté keře a stromy.

Chlumec 23, Chlumec

ISOTHERM, s.r.o.

Velkoobchodní i maloobchodní prodej pro izolační, tvrzené, bezpečnostní, protipožární, nábytkové, smaltované a fasádní sklo. Opracování skel jako řezání, broušení, lepení, pískování, vrtání, kalení (tvrzení), potisk. Prodej plochého skla.

Linecká 646, Kaplice

Ota Petr - truhlářství

Mezi náš sortiment patří: Postele, ložnice, vestavěné skříně, stoly, kuchyně, vnitřní dveře s obložkou Okna dvojitá(špaletová) a Euro okna, balkonové (euro) Vchodové dveře,vrata, balkony atd.

Latrán 98, Velešín

Josef Mlčoch Kachlová kamna - krby

Nabídka stavby kachlových kamen, pecí, krbů z přírodních materiálů (pískovec, mramor, žula) a jejich rekonstrukce. Jsme autorizovaní prodejci firem Turbo Fonte a Jotul.

Přísečná 29, Přísečná

B - Praktik, s.r.o.

Nabízíme Vám projekci, stavbu a renovaci kachlových kamen, sporáků, krbů a kachlových pecí, replik historických zámeckých kamen. Prodáváme krbová...

Přísečná 71, Přísečná

Podlahy Sládeček

Nabízíme Vám pokládky podlahových krytin, koberců, PVC a plovoucích podlah včetně dodávky materiálu. Vyrovnání podkladů a poradenská činnost.

Štěpky 240, Kájov

MK PROFI Kachlová kamna, s.r.o.

Nabízíme Vám tradičního výrobce kachloví na stavbu kachlových kamen, krbů, pecí a sporáků. 55 druhů glazur, 750 druhů kachlů, říms a doplňků,...

Palackého 235, Horní Planá

Jiří Alexa, stavebně řemeslné práce

Hydroizolace teras, balkonů, spodních staveb pod dlažbu a obklad i proti radonu. Sanace betonových konstrukcí, protipožární ochranu staveb, nátěry, nástřiky, ucpávky Flamizol, Flamgard, Hilti. Epoxidové podlahy, stěrky a nátěry.

Věncova 349, Český Krumlov

Karel Maryška - Zemstav

Kompletní zemní práce včetně prací v těžko dostupných terénech, bourací a demoliční práce, odbahnění rybníků, provedení komunikací a inženýrských sítí, nákladní autodoprava, půjčovna stavební mechanizace.

Na Vrších 636, Velešín

Podlahy Žižka

Poskytujeme dodávku a pokládku plovoucích laminátových a dřevěných podlah, přírodního linolea a PVC, koberců, korkových a kaučukových podlah, včetně přípravy jednotlivých rozpočtů a návrhů technologických postupů. Renovace a broušení podlah.

Budějovická 14, Český Krumlov

Luboš Čapek -

Provádíme veškeré malířské a natěračské práce včetně nátěr konstrukcí a služby hodinový manžel.

1. máje 760, Kaplice

Střechy P.T.S., s.r.o.

Dodáváme a montujeme dokonalý nadkrokevní tepelně izolační systém pro šikmé i ploché střechy LINZMEIER. Nabízíme kompletní, kvalitně a rychle zpracované dodávky tesařských konstrukcí, krovy a vazníky vyrobené novou moderní technologií.

Českobudějovická 409, Kaplice

Miroslav Marek - MTM

Truhlářství.

Těchoraz 17, Vyšší Brod

J.Z.M. s.r.o.

Kompletní rekonstrukce panelových domů: ploché střechy, okna, zateplení fasád, ocelové balkony, předsazené betonové lodžie.

Linecká 357, Kaplice

Martin Křivánek, klempířství

Kompletní dodávky střech na klíč, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, rekonstrukce krovů včetně historických a montáž střešních oken Velux, Fakro a Roto. Dále dodáváme zahradní domky a pergoly dle vašich přání.

Holubov

Radek Adamčík, truhlář

Kompletní realizace interiérů: kuchyňské linky, vestavěné skříně, obývací stěny, ložnice, dětské pokoje, vybavení kanceláří a veřejných prostor, výroba masivních dveří a schodů. Vše od návrhu až po realizaci.

Záluží 39, Dolní Třebonín

AG BAZAR

Nabízíme Vám dovoz a prodej nákladních užitkových automobilů a strojů. Dále nabízíme zemní výkopové práce.

Dobechov 4, Kaplice

Zdeněk Korčák, stavebně řemeslné práce

Veškeré zednické i obkladačské práce. Dále také naše firma zajišťuje tepelné izolace, zateplování rodinných i panelových domů, rekonstrukce, přestavby, půdní vestavby.

Štěkře 4, Dolní Třebonín

FESL - výroba kuchyní a nábytku

Prodej kuchyňských linek a kancelářského i bytového nábytku.

Sídliště Plešivec 255, Český Krumlov

Karel Fechter, truhlář

Výroba kuchyňských linek, vestavěných skříní, oken, dveří, koupelen a ložnic.

Malonty

Ladislav Krejčí, klempířství

Kompletní realizace střech - nabízíme zednické, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, montáže střešních oken, různé opravy, střechy na klíč a rekonstrukce střech.

Soběnov

Michal Hrzán, malířství

Malířské a natěračské práce na profesionální úrovni. Malujeme bytové i nebytové prostory, nátěry fasád. Rádi vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Sídliště 507, Velešín

Jaromír Kříž, zámečnictví

Výroba teplovzdušných kamen, plotových branek, bran, vrat a zábradlí.

Zahrádka 15, Mirkovice

Pavel Martínek, pokrývačství a klempířství

Provoz klempířských a pokrývačských prací.

náměstí J. V. Kamarýta 131, Velešín

Zemědělské družstvo Mojné, družstvo

Provoz zemědělských prací.

Mojné 72, Mojné

Miroslav Fafl - malířské a topenářské práce

Provozování malířských služeb.

Horská 5, Kaplice

Bečir Bajrič - AS

Provoz vodoinstalatérské a topenářské práce včetně oprav. Montáže vnitřních a venkovních kanalizací a vodovodních řádů, tepelné izolace potrubí.

Zahradní 633, Kaplice

Argentina - Criollo, s.r.o.

Prodej brašnářského a sedlářského zboží a jiných výrobků z usní a plastů.

Klení 95, Benešov nad Černou

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?